Мандрівка у Львів

30 травня учні 6 та 7 класів  здійснили подорож до Львова

Прогулялися площею Ринок, завітали у Гарнізонний храм Петра і Павла, здійснили екскурсію у майстерні шоколаду та першу в Україні найдовшу кав’ярню-книгарню “Львівська копальня кави”, прогулялися біля Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, зробили фото біля пам’ятників, а також мали чудову нагоду зробити спільну світлину з мером найкращого міста Андрієм Садовим, згодом були свідками цікавих хімічних дослідів у Львівському молодіжному просторі Lviv Open Lab.

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


5 × = двадцять п'ять


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ