Вітаємо Синичин Т.

06.06. у Дрогобичі відзначили талановитих учнів ліцеїв і гімназій міста та територіальної громади

6 червня у сесійній залі Дрогобицької міської ради відбулось нагородження подяками міського голови та подарунками учнів 5-9 класів навчальних закладів всієї територіальної громади. Серед нагороджених учениця 7 класу нашої школи Синичин Тетяна.Усіх обдарованих школярів привітав міський голова Тарас Кучма та вручив учням подяки, книги, солодощі та ранці. Очільник громади побажав дітям зростати під мирним небом та розбудовувати і розвивати Україну. Захід завершили спільним фото та побажаннями один одному мирного літа та щасливих літніх канікул.

No Comments - Leave a comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *


три + = 5

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Welcome , today is Thursday, 25 June 2026