Вітаємо Синичин Т.

06.06. у Дрогобичі відзначили талановитих учнів ліцеїв і гімназій міста та територіальної громади

6 червня у сесійній залі Дрогобицької міської ради відбулось нагородження подяками міського голови та подарунками учнів 5-9 класів навчальних закладів всієї територіальної громади. Серед нагороджених учениця 7 класу нашої школи Синичин Тетяна.Усіх обдарованих школярів привітав міський голова Тарас Кучма та вручив учням подяки, книги, солодощі та ранці. Очільник громади побажав дітям зростати під мирним небом та розбудовувати і розвивати Україну. Захід завершили спільним фото та побажаннями один одному мирного літа та щасливих літніх канікул.

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


8 + = чотирнадцять


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ