Екскурсія у фортецю ” Тустань”
03 жовтня учні 9 та 10 класів здійснили екскурсію в с. Урич, у фортецю «Тустань» та місцевий музей
Школярі відвідали історико-краєзнавчий музей у м. Бориславі, а у селищі Східниця – парк мультимедійних голограм « Дерев‘яні церкви Дрогобиччини». Діти мали змогу приготувати смачний обід на природі, а також пограти у різні спортивні ігри.



Leave a comment