Тустань -2020

Цікавою і змістовною була екскурсія учнів 7 та 8 класів у Тустань – середньовічну наскельну фортецю і митницю ІХ—ХVІ століть

Це –  давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані поблизу с. Урич. Під час екскурсії діти почули цікаву змістовну розповідь екскурсовода про історію фортеці, а у музеї історії Тустані діти розглядали фрагменти дерева, шкіри та скла, чимало фрагментів кераміки, побачили гордість музею – макети “Тустань — п’ятий будівельний період” та “Підвісні ворота фортеці”, які було зроблено після створенням цифрової тривимірної моделі міста-фортеці Тустань. Організатори мандрівки Чапля І.В та Степаник В.С.

(more…)

День святого Валентина

 14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина

День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця. Виховний захід з нагоди свята підготували учні 9 класу під керівництвом Лихтей М.Б.

(more…)

Похід учнів 8 класу

Осінь у лісі – це особливе свято душі, коли ти потрапляєш в полон гарячих кольорів і розмаїття фарб

Це дивовижна пора, коли можна на повні груди вдихнути запах сухої трави та опалого листя. Щоб зрозуміти, що таке осінь у лісі, треба власними очима побачити кольори і їх відтінки, особисто почути невловимі звуки. Щоб відчути таке свято, учні 8 класу вирушили 25 жовтня у туристичний похід околицями рідного села.

(more…)

Похід учнів 10 класу

З безлічі видів активного відпочинку недаремно

такими популярними є різні види туризму

Туристичні походи зміцнюють здоров᾽я, розвивають корисні навички та розширюють межі пристосовності до різних умов і ситуацій. З походів люди повертаються не тільки повними вражень, а й психологічно сильнішими. 23 жовтня – прекрасний сонячний день. Саме тому учні 10 класу вирішили прикрасити життя яскравими враженнями і здійснили  похід, який виявився найкращим способом входження в багатогранний світ туризму. Головною метою одноденної мандрівки  була не просто прогулянка стежинами рідного краю, а ознайомлення із природними та історичними місцями, якими так багаті околиці нашого села.

Мандрівка до скель Довбуша

25 вересня група учнів 6-9 класів  нашої школи  вирушила на екскурсію до унікальної пам’ятки історії і природи післяльодовикового періоду, яка має назву «Скелі Довбуша». Це природна скельно-печерна фортеця  періоду Х ст. Комплексна пам’ятка природи розміщена на висоті 668 м. над рівнем моря. Це скелясті виступи пісковиків заввишки 80 м., що утворилися 70 млн. років тому, а кам’янистий лабіринт завширшки 200 м. тягнеться серед буково-смерекового лісу майже на 1 км.  Діти із захопленням розглядали неповторне за своїми формами і розташуванням нагромадження гігантських скель і каменів, що нагадують дивовижних істот, покраяне глибокими, завжди темними ущелинами, ямами, потаємними ходами та стежками. Учням цікаво було дізнатися, що за переказами,   у ХVІІ-ХVІІІ ст. тут таборували опришки, які використовували печери під сховище.    Збагачені враженнями, втомлені, але щасливі  повернулися  школярі додому.

ск1000 ск1030 (more…)

Екскурсія на Галявину казок

21 вересня учні 1 класу спільно з батьками і класним керівником Мілєвою Л.С. відвідали Галявину казок. Діти гарно відпочили, впізнвали героїв казок, виконали інсценізацію казки ” Ріпка”. Додому школярі повернулись втомлені та щасливі.

(more…)

Мовний табір. Продовження 2.

Триває відпочинок у мовному таборі

Відбулось багато цікавих заходів, зокрема, проведено день спорту.  Наступного дня школярі не лише читали казки Івана Франка англійською, але й створювали до них власні ілюстрації. А сьогодні виготовляли маски “Моя улюблена тварина”.

(more…)

Мовний табір. Продовження 1

Триває робота пришкільного мовного табору

Сьогодні школярі переглянули мультиплікаційні фільми англійською мовою та взяли участь у конкурсі малюнків.

(more…)

Мовний табір – 2019

03 червня у школі розпочав роботу літній англомовний табір “English Daisy Camp“

Школа гостинно зустріла 35 учнів, які виявили бажання зануритись у англомовну атмосферу через проектну роботу, рухливі ігри, пісні, перегляд анімаційних фільмів. Робота табору організована за принципом “multi activity”. Програма перебування у таборі передбачає поєднання корисного відпочинку зі спеціально розробленою програмою для удосконалення володіння англійською мовою. Мовна програма табору передбачає проектну діяльність за різноманітними напрямками відповідно до рівнів володіння англійською мовою та вікових особливостей дітей. Таким чином учні мають можливість здобути необхідні мовні навички, удосконалити розмовну мову, реалізувати творчі здібності і таланти та, поєднуючи навчання із безліччю розваг та захоплюючим відпочинком. Сподіваємось, що два тижні, проведені у таборі, подарують хороший настрій, позитивні емоції, нові знання, враження.

(more…)

Конкурс малюнка на асфальті

03 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, перед
будівлею Дрогобицької райдержадміністрації відбувся
традиційний конкурс малюнка на асфальті
«page 1 of 4
Welcome , today is Friday, 22 January 2021