Похід на Говерлу

10 вересня учні 9 класу спільно з батьками та класним керівником Степаник В.С. здійснили сходження на Говерлу – найвищу точку України

Сходження на вершину-  похід не з найлегших. Тут був і ліс, і каміння, і підйом через стежку з жерепом. Проте подолати цей шлях вдалося усім. Рухаючись у комфортному темпі, учні вийшли на гору вже за кілька годин і кожен подумки сказав собі –  «Я це зробив! Я піднявся на Говерлу!». Карпати порадували школярів сонячною погодою, чудовими гірськими краєвидами.

(more…)

Мандрівка учнів 8 класу

Мандрівка Західною Україною

08 червня учні 8 класу Нагуєвицької школи здійснили незабутню мандрівку до унікальної трьохрівневої гіпсової печери “”Атлантида”, відвідали та відчули велич Камянець-Подільської та Хотинської фортець! За невеликий проміжок часу, перетнули межі п’яти областей Західної України!

(more…)

Екскурсія учнів початкових класів

Учні усіх початкових класів завершили навчальний рік мандрівкою  

у музей та стежками Івана Франка

(more…)

Мандрівка учнів 10 класу

Десятикласники завершили  навчальний рік відвіданням Івано-Франківщини

У селі Гошів, де на Ясній горі розташований знаменитий Гошівський монастир, один з духовно-релігійних центрів Західної України, учні оглянули цілющу гошівську ікону Пресвятої Богородиці.Цікавою була екскурсія по Івано-Франківську – обласному центру Прикарпаття, одному з відомих економічних, культурних та архітектурних центрів Західної України, школярам сподобались його вулиці і їх колорит, а скільки емоцій було під час підйому на ратушу! Насичена програма поїздки допомогла дітям не тільки збагатитись новими знаннями, новими враженнями, а й добре відпочити.

(more…)

Мандрівка учнів 5 класу

01 червня учні 5 класу помандрували у першу спільну подорож у Борислав і мальовничими літніми Карпатами до одного з найгарніших і наймальовничіших місць в Україні – заповідника «Тустань»

Учні відвідали Краєзнавчий музей м. Борислава, а згодом – музей історії Тустані в с. Урич, де оглянути цікаві знахідки з території та реконструкції фортеці різних періодів. Потім  учні здійснили прогулянку територією заповідника та залишками фортеці, піднялися на урицькі скелі. Пікнік поблизу скель, гойдалки, вільний час, спілкування з однокласниками, що може бути кращим? Хіба лиш очікування все нових та нових подорожей разом.

(more…)

Свято весни

З пробудженням природи приходить до нас перше весняне свято

— Міжнародний жіночий день, 8 Березня,

– свято Весни, свято кохання, свято її величності Жінки

Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.
Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у нашій школі. Для святкування Міжнародного жіночого дня в актовій залі школи зібрались учителі, учні та працівники школи. Своїм виступом порадували присутніх учні 10 класу ( кл. кер. Лихтей М.Б.) Привітання вийшло оригінальним, сучасним і веселим.

Тустань -2020

Цікавою і змістовною була екскурсія учнів 7 та 8 класів у Тустань – середньовічну наскельну фортецю і митницю ІХ—ХVІ століть

Це –  давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані поблизу с. Урич. Під час екскурсії діти почули цікаву змістовну розповідь екскурсовода про історію фортеці, а у музеї історії Тустані діти розглядали фрагменти дерева, шкіри та скла, чимало фрагментів кераміки, побачили гордість музею – макети “Тустань — п’ятий будівельний період” та “Підвісні ворота фортеці”, які було зроблено після створенням цифрової тривимірної моделі міста-фортеці Тустань. Організатори мандрівки Чапля І.В та Степаник В.С.

(more…)

День святого Валентина

 14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина

День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця. Виховний захід з нагоди свята підготували учні 9 класу під керівництвом Лихтей М.Б.

(more…)

Похід учнів 8 класу

Осінь у лісі – це особливе свято душі, коли ти потрапляєш в полон гарячих кольорів і розмаїття фарб

Це дивовижна пора, коли можна на повні груди вдихнути запах сухої трави та опалого листя. Щоб зрозуміти, що таке осінь у лісі, треба власними очима побачити кольори і їх відтінки, особисто почути невловимі звуки. Щоб відчути таке свято, учні 8 класу вирушили 25 жовтня у туристичний похід околицями рідного села.

(more…)

Похід учнів 10 класу

З безлічі видів активного відпочинку недаремно

такими популярними є різні види туризму

Туристичні походи зміцнюють здоров᾽я, розвивають корисні навички та розширюють межі пристосовності до різних умов і ситуацій. З походів люди повертаються не тільки повними вражень, а й психологічно сильнішими. 23 жовтня – прекрасний сонячний день. Саме тому учні 10 класу вирішили прикрасити життя яскравими враженнями і здійснили  похід, який виявився найкращим способом входження в багатогранний світ туризму. Головною метою одноденної мандрівки  була не просто прогулянка стежинами рідного краю, а ознайомлення із природними та історичними місцями, якими так багаті околиці нашого села.

«page 1 of 5
Welcome , today is Friday, 24 March 2023