Екскурсія учнів 11 класу

Нещодавно учні 11 класу відвідали реабілітаційний центр “Назарет ” та побували у краєзнавчому музеї с. Кульчиці

“Назарет” є унікальним сучасним центром духовно-психологічного оздоровлення та відновлення, що надає допомогу у подоланні алкогольного, наркотичного та ігрового узалежнень. Школярі   дізналися багато цікавої інформації щодо уникнення різних негативних ситуацій у житті людини , змогли поспілкуватися з людьми, які не дивлячись на життєві труднощі, змогли подолати їх. Також був проведений майстер-клас із гончарства. У музеї випускники почули багато цікавої інформації про Петра Сагайдачного та Юрія Кульчицького, оглянули багату експозицію.

No Comments - Leave a comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *


8 − три =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Close Print