Профілактична бесіда

Днями в ліцеї проведено профілактичну бесіду «Кримінальна відповідальність неповнолітніх»

Начальник сектору ювенальної превенції Дрогобицького відділу поліції капітан поліції Ірина Кулієва та інспектор сектору лейтенант Наталія Пагута розповіли багато цікавого і пізнавального нашим учням.  Мета заходу – попередити учнів про можливі ризики, пов’язані з війною, та закликати до відповідального громадянського ставлення. Під час бесіди учні дізналися про важливість збереження державної безпеки та про відповідальність за скоєні правопорушення. Меседж заходу: ” Пам’ятай, що кожен твій крок має значення. Будь обережний і не дозволяй маніпулювати собою. Твоє майбутнє у твоїх руках!”

No Comments - Leave a comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *


4 + = десять

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Welcome , today is Thursday, 25 June 2026