Вишкіл “Сокіл” (Джура)
Днями в нашому ліцеї відбувся вишкіл “Сокіл” (“Джура”),
у якому взяли участь учні 5-11 класів
Проведено багато різноманітних конкурсів. Стартувало відкриття традиційно із шикування класів-учасників, які презентували свої команди, а також демонстрували навички із стройової підготовки. Директор ліцею Тарас Чапля побажав учасникам успішної взаємодії в командах, чесної боротьби і яскравих вражень. Усі команди виявили згуртованість, наполегливість і неабияку волю до перемоги. Переможці нагороджені кубками та грамотами. Дякуємо всім, хто доклав багато зусиль для проведення цього дійства, особливо, класним керівникам та вчителям фізичної культури за гідну підготовку команд, а дітям за активність та плідну співпрацю.








Leave a comment