Вітаємо призера конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика Тимишин Марію (5 клас)! Це чудовий результат, який свідчить про знання, старанність та любов до рідної мови. Бажаємо подальших успіхів у навчанні, а також нових перемог у майбутньому. Особливі слова вдячності висловлюємо педагогу – Винницькій Ганні Василівні: ваша відданість справі, професіоналізм та натхнення стали основою цього досягнення!
Нагуєвицька СЗШ
«Учителем школа стоїть…» - Іван Франко
Вітаємо Тимишин Марію!
No Comments - Leave a comment

