Вітаємо Тиндик А.

Вітаємо з перемогою у конкурсі!

Учениця 3 класу Тиндик Анастасія зайняла ІІ місце у конкурсі “Моя писанка” з нагоди святкування Великодня. Вітаємо!

Призери олімпіад

19 квітня 2021 року на кафедрі фізики Інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбулася урочиста онлайн-конференція із призерами  онлайн-олімпіади з фізики серед учнів 9 – 11-х класів закладів загальної середньої освіти, яка попередньо проводилася 19 – 22 березня

Для проведення олімпіади викладачі кафедри розробили спеціальний сайт, де кожен учасник зміг створити особистий кабінет та відслідковувати всі етапи: від розв’язування завдань, ознайомлення із правильними розв’язками до результатів оцінки їх робіт.
Переможцями олімпіади з фізики стали:
з-поміж учнів 9-х класів – Назар Тиндик;
з-поміж учнів 10-х класів – Руслан Тиндик;
Офіційні результати оприлюднені на сайті олімпіади.
Школярі нагороджені грамотами та цінними призами за активну участь в олімпіаді.
Руслан і Назар також стали переможцями у олімпіаді “Школа Фізтех -21″ та отримали відмінний результат у фізичному конкурсі «Левеня-2021».
ВІТАЄМО!

Конкурс малюнка

Завершився конкурс малюнка ” Ми проти насильства, за добро та взаємодопомогу”, у якому взяли участь учні нашої школи

Результати конкурсу:

ІІІ місце отримали: Паращак Ірина, Ясінська Вікторія.

ІІ місце: Биків Віталія.

ВІТАЄМО!

(more…)

Конкурси знавців рідної мови

17 листопада у школі проводилися конкурси знавців рідної мови

 До участі у  конкурсах імені Т. Шевченка та П. Яцика долучилися учні, що відвідують гурток виразного читання ( кер. Шумеляк Л.М.). Школярі читали напам’ять поезії Т. Шевченка, розгадували ребуси, відповідали на запитання вікторини, активно працювали з мультимедійною дошкою.

(more…)

Конкурс “Бобер” – 2020

09-10 листопада в нашій школі було проведено Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»

Мета конкурсу -  підвищення комп’ютерної грамотності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою.

Координатор конкурсу: Мацько О.С.

(more…)

Конкурс “Левеня” – 2020

16 вересня учні 8-11 класів долучилися до участі у   Всеукраїнському учнівському конкурсі “Левеня”

 Конкурс проводиться для учнів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати. Школярі перевірили свої знання й інтуіцію, помірялися силами з ровесниками з усієї України.

Учасники конкурсу:

8 клас: Халавко Ю, Дудяк Р., Бойко Д., Возняк М., Павлова Ю., Олійник Т., Буцяк С., Іванчук В.

9 клас: Биків В., Винницький А., Галишин Ю., Добрянський Р., Лесівців М., Мацько М.. Микитич М., Паращак І., Поврозник М., Рибало О., Риб’як О.,  Саляк М., Тиндик Н., Франко І., Франко С., Чапля А., Чапля І., Чапля Н., Чапля Р., Чапля Ю., Шаповалова Д.

10 клас:Буцяк Л., Годій Х., Гром Р., Іванців Б., Петрівський Ю., Прокопів М., Сухобок Н., Тиндик Р., Халавко Р., Чабан Л., Чапля А.. Чапля В., Чапля Ю., Юхименко В., Ясінська В., Ясінський В., Кімакович Д.

11 клас: Бернар А., Гуняк М., Данилів В., Копцюх Г.,Лагдан Р., Микитич І., Одинак С., Риб’як В., Сольвар І., Хомич С., Чабан В., Чапля Х.

Вітаємо Тиндика Руслана!

Вітаємо призера обласної олімпіади з фізики Тиндика Руслана  з перемогою!

Вітаємо призерів районних олімпіад – 2019

Призери районних олімпіад

Тиндик Руслан - І місце з фізики ( вч. Корч І.М.), ІІ місце з укр. мови та літератури ( вч. Глинка І.О.), ІІ місце з математики ( вч. Фирта Г.П.), ІІІ місце з історії ( вч. Чапля Т.М.) (more…)

ІІ етап олімпіад з географії та правознавства

01 грудня проведено районні олімпіади з географії та правознавства

Учасники олімпіади з географії

8 клас – Биків Віталія

10 клас – Чапля Христина

11 клас – Іванчук Максим

 

Учасники олімпіади з правознавства

9 клас – Кімакович Денис

10 клас – Чапля Христина

ІІ етап олімпіади з хімії

30 листопада проведено районну олімпіаду з хімії

Учасники:

8 клас – Тиндик Назар

9 клас – Тиндик Руслан

10 клас – Риб’як Вікторія

«page 1 of 26
Welcome , today is Wednesday, 23 June 2021