Нещодавно відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської
учнівської олімпіади з хімії
Ми горді тим, що учениця 9 класу Химич Анастасія стала переможцем даної олімпіади, здобувши диплом ІІ ступеня та ввійшла в число кращих знавців хімії області, що є свідченням її наполегливої праці та жаги до знань про світ атомів, молекул, речовин та їхніх перетворень. Щиро вітаємо Анастасію з перемогою, пишаємось такою талановитою ученицею. Бажаємо успіхів у навчанні, нових творчих та інтелектуальних досягнень та ще неодноразових перемог. Особливі слова вдячності висловлюємо учительці хімії Мирославі Богданівні Лихтей, яка підготувала нашу переможницю. Адже за кожною учнівською перемогою стоїть величезна, кропітка, систематична, творча та наполеглива праця вчителя.

