Патріотичний флешмоб

Наші другокласники взяли участь у патріотичному флешмобі «Ми – нащадки Кобзаря» та отримали свою заслужену нагороду!

Особливим моментом сьогодні стало урочисте нагородження, яке провів директор ліцею Тарас Чапля. Він привітав маленьких патріотів та побажав їм успіхів у подальшому зростанні. До щирих вітань доєднався отець Андрій Безушко, благословивши дітей на добрі справи та щасливе майбутнє під Божою опікою. Нехай Господня допомога супроводжує вас на кожному кроці! Дякуємо організаторам за чудове свято українського слова. Пишаємося нашими талановитими дітками, які змалечку шанують Шевченка та люблять Україну!

2 kl2

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


п'ять + 6 =


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ