Сакури на згадку
Випускники 11 класу на на знак своєї вдячності школі та вчителям подарували сакури, які висадили на шкільному подвір’ї
Наші випускники зараз впевнено крокують у доросле життя і сподіваються, що ці маленькі квітучі деревцята тішитимуть своєю красою наступні покоління та будуть згадкою про “Випуск 2024″. Тож, щиро дякуємо за все, за Вашу нелегку працю та здобуті знання!
З повагою, випускники 2024 року!




Leave a comment