Вітаємо Буцяк Сніжанну!

Легких життєвих сходинок у подальшому навчанні випускникам у Дрогобичі бажали під час традиційних урочистостей з відзначення кращих учнів

Дійство відбулось 27 червня у Музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича. При світлі софітів та бурхливих оплесках присутніх, керівництво міста та відділу освіти нагородило золотими та срібними медалями кращих школярів за вагомі успіхи та досягнення в навчанні. Серед нагороджених – випускниця нашої школи Буцяк Сніжанна. Вітаємо!

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


шість + = 7


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ