Всесвітній день дитини

23 листопада у школі проведено виховний захід  

” Хай щастю дитини не буде кінця”

Всесвітній день дитини − свято, започатковане у 1954 році рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних націй. Саме ООН звернула увагу світової спільноти на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення умов для повноцінного розвитку. Свято також відзначається в день, коли Організація Об’єднаних націй прийняла декларацію прав дитини. Це відбулося в 1959 році. Крім того, 20 листопада 1989 року була підписана міжнародна конвенція про права дитини. Всесвітній день дитини – свято взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.


Підготувала захід педагог-організатор Косюта Г.П. та вчитель музики Шумеляк І.І.

День української писемності

День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні  9 листопада

За православним календарем — це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова. Учні школи демонстрували рівень знань української мови долучившись до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

(more…)

Обласні змагання з футболу

10 травня команда нашої школи взяла участь у обласних

змаганнях з футболу і посіла почесне 4 місце

futbol0519 (more…)

Конкурс “Левеня” – 2019

Традиційно у квітні проводиться щорічний Всеукраїнський
фізичний конкурс «Левеня»
 

Творчий звіт учителів, що атестуються

26 березня відбулося засідання педагогічної ради школи «Творчий звіт вчителів, які атестуються у 2019 році»
Педагогічні працівники, що атестуються, представили свій педагогічний досвід перед колегами. Цього року про свій творчий доробок розповіли вчителі Голубицький І.Л., Кордиба Р.Р., Мацько О.С., Мацько С.М., Олійник М.Й., Шумеляк Л.М., Чапля Г.М. Колеги ділилися досвідом роботи в організації та проведенні уроків з використанням інтерактивних форм та методів роботи, позаяк саме нестандартні форми роботи спонукають до творчості як учителя, так і учнів. (more…)

Олімпіада з трудового навчання

17 листопада відбулась районна олімпіада з  трудового навчання

Учасник олімпіади з  трудового навчання:

10 клас – Галишин Богдан.

Козацькі забави

19 жовтня у нашій школі відбулось традиційні «Козацькі забави»
з нагоди відзначення Дня Захисника Вітчизни
Ідеєю заходу був не лише фізичний розвиток наших школярів, але й прагнення прилучити учнів до національних традицій, звичаїв та обрядів; загальнолюдських цінностей козацької моралі. Адже культ здорового способу життя серед козацтва сприяв народженню та вихованню здорового покоління молоді. Свято вдалося на славу!

Колосок весняний – 2018

26 квітня юні природознавці нашої школи традиційно стали учасниками міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок» 

Учасники:  (more…)

Левеня – 2018

18 квітня у школі  було проведено конкурс „Левеня”

Всеукраїнський учнівський конкурс „Левеня” проводиться для учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, які люблять думати і спостерігати, змагатися і перемагати. Школярі мали можливість перевірити свої знання й інтуїцію, помірятися силами з ровесниками, ще раз перевірити свої вміння на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху.

Учасники: (more…)

Районна олімпіада з історії

26 листопада відбулась районна олімпіада з історії

Учасники:

8 клас – Чапля Христина

9 клас – Балуш Діана

10 клас – Хруник Віталій

«page 1 of 4
Welcome , today is Tuesday, 4 October 2022