Перегляд мультфільму

” Мавка. Лісова пісня” – чудова!

Учні школи продовжують перегляд мультфільму ” Мавка. Лісова пісня”. Сьогодні кінотеатр відвідали учні 3 і 5 класів.У захваті від перегляду були всі.Емоції переповнювали кожного хто виходив з кінотеатру. Повернулися втомлені, але задоволені.

(more…)

Вітання з різдвяними святами

Різдво Христове – одне з найбільших християнських свят і

найбільш улюблене в дітей 

Учні 10 класу підготували неймовірне дійство: колядки, вірші і вертеп, який повернув нас на два тисячоліття назад, поєднання сучасного і минулого змусили всіх  і плакати, і сміятися водночас. Здавалося, час зупинився, адже так по-справжньому і по-родинному усі присутні поринули в неповторну атмосферу Різдва.  І світилися дитячі очі непідробною радістю,  на обличчях іскрилися усмішки і запалювали душі дорослих теплотою і добром.

(more…)

Виступ до Дня української писемності та мови

09 листопада учні школи підготували виступ до

Дня української писемності та мови

Сьогодні жоден українець не міг залишитися осторонь відзначення Дня української писемності та мови, адже зараз наша мова – це неабияка зброя. Так і ми провели святковий захід, щоб вкотре наголосити про важливість рідної мови для народу. Підготували цікаві сценки, вірші, пісні. Не забули й подякувати нашим захисникам за те, що можемо сказати рідною “Слава Україні!”, бо навіть і сьогоднішній день – це подарунок від Бога та ЗСУ. (Винницька Г.В.)

(more…)

Заняття про здоровий спосіб життя

Усім доброго здоров’я побажали учні початкових класів разом

з медсестрою Мар’яною Хруник

Школярі дізналися багато цікавого про здоровий спосіб життя та здорове харчування, а також про особисту гігієну та поставу. Зустріч була веселою і корисною. Діти пообіцяли медсестрі, що будуть дотримуватись цих порад, щоб бути здоровими!

(more…)

Вакансії станом на 10.10. 2022

Станом на 10.10. 2022 р. вакансії у Нагуєвицькій СЗШ І-ІІІ ст.

імені Івана Франка відсутні.

Всесвітній день дитини

23 листопада у школі проведено виховний захід  

” Хай щастю дитини не буде кінця”

Всесвітній день дитини − свято, започатковане у 1954 році рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних націй. Саме ООН звернула увагу світової спільноти на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення умов для повноцінного розвитку. Свято також відзначається в день, коли Організація Об’єднаних націй прийняла декларацію прав дитини. Це відбулося в 1959 році. Крім того, 20 листопада 1989 року була підписана міжнародна конвенція про права дитини. Всесвітній день дитини – свято взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.


Підготувала захід педагог-організатор Косюта Г.П. та вчитель музики Шумеляк І.І.

День української писемності

День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні  9 листопада

За православним календарем — це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова. Учні школи демонстрували рівень знань української мови долучившись до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

(more…)

Обласні змагання з футболу

10 травня команда нашої школи взяла участь у обласних

змаганнях з футболу і посіла почесне 4 місце

futbol0519 (more…)

Конкурс “Левеня” – 2019

Традиційно у квітні проводиться щорічний Всеукраїнський
фізичний конкурс «Левеня»
 

Творчий звіт учителів, що атестуються

26 березня відбулося засідання педагогічної ради школи «Творчий звіт вчителів, які атестуються у 2019 році»
Педагогічні працівники, що атестуються, представили свій педагогічний досвід перед колегами. Цього року про свій творчий доробок розповіли вчителі Голубицький І.Л., Кордиба Р.Р., Мацько О.С., Мацько С.М., Олійник М.Й., Шумеляк Л.М., Чапля Г.М. Колеги ділилися досвідом роботи в організації та проведенні уроків з використанням інтерактивних форм та методів роботи, позаяк саме нестандартні форми роботи спонукають до творчості як учителя, так і учнів. (more…)
«page 1 of 4
Welcome , today is Wednesday, 31 May 2023