Онлайн-проєкт SELFIE

 Наша школа приєднується до онлайн-проєкту SELFIE

selfie

SELFIE (Self-reflection on Effective Learning by Fostering the Use of Innovative Educational Technologies) –це безкоштовний, простий у використанні онлайн-інструмент для самооцінки закладів освіти, спрямований на те, щоб допомогти оцінити ефективність впровадження інноваційних цифрових технологій в освітньому процесі, з’ясувати, на якому етапі цифрового розвитку знаходиться заклад освіти.

Цей онлайн-інструмент не вимірює та не порівнює знання чи навички користувачів, не оцінює та не порівнює заклади освіти між собою. Він використовується лише для самоаналізу стану цифровізації та ефективності використання цифрових технологій у конкретному закладі освіти.

SELFIE – проєкт Європейської комісії. Інструмент доступний 24 офіційними мовами Європейського Союзу та 7 мовами інших країн.

SELFIE розроблено Спільним дослідницьким центром Єврокомісії (JRC) в тісній співпраці з експертами – представниками закладів освіти, міністерств освіти та дослідницьких інститутів країн ЄС.  Партнерами проєкту також є Європейський фонд освіти (ETF), Європейський центр професійної підготовки та Інститут ЮНЕСКО з інформаційних технологій в освіті.

Використання онлайн-інструменту SELFIE надає такі можливості:

  • допомога закладам освіти реалізовувати демократичний підхід до управління, втілювати на практиці можливості автономії закладу освіти та академічної свободи;
  • організація моніторингу діяльності закладу освіти щодо процесів цифровізації та ефективності використання сучасних цифрових технологій;
  • підбір та застосування методики збору інформації для вивчення освітніх та управлінських процесів у закладі освіти;
  • використання різних видів і форм контролю відповідно до рівня цифровізації;
  • ефективне реагування на зміни та управління ними

Корисні покликання:

https://education.ec.europa.eu/uk/selfie/how-it-works

https://lpnu.ua/proiekt-selfie

https://mon.gov.ua/ua/osvita/cifrova-osvita/selfie

page 1 of 1
Welcome , today is Wednesday, 31 May 2023