Тренінг «Діяльнісний підхід через гру у початковій освіті»

З ініціативи центру професійного розвитку педагогічних працівників Дрогобицької міської ТГ, для вчителів початкової школи на базі ліцею №1 ім. Івана Франка був проведений тренінг «Діяльнісний підхід через гру у початковій освіті».

У тренінгу взяли участь учителі початкових класів нашої школи. Науковці та практики, всеукраїнські тренери The LEGO Foundation, Алла Оленич та Надія Фігурська відкрили нові професійні обрії та надихнули розвивати свою улюблену справу. Амбасадори гри розкрили зміст та мету меморандуму між Міністерством освіти та науки України та компанією освітніх ініціатив в Україні The LEGO Foundation щодо впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес закладів дошкільної, загальної середньої та вищої освіти. Вмотивовані до змін, учасники тренінгу планують  впроваджувати отримані знання у практику своєї роботи.

(more…)

(no title)

День прапора України

23 серпня у День прапора України, Дрогобич майорів синьо-жовтими стягами. Учителі нашої школи взяли участь у  масовій ході із 30-метровим полотнищем та презентації Мапи періоду УНР.

(more…)

Свято випускників у Дрогобичі

25 червня випускники шкіл Дрогобицької громади разом прощались зі школою

Випускники шкіл Дрогобицької громади зібрались на площі Ринок, аби разом попрощатись зі школою. Такого яскравого та зворушливого дійства площа не бачила вже сім років. Цьогоріч школи Дрогобицької громади відсвяткували випускний разом. З червоною доріжкою, оркестром та зворушливим прощальним вальсом на центральній площі міста. Розпочалась церемонія з урочистого виходу випускників на площу під супровід оркестру. Після чого колишніх школярів благословив на добру дорогу дорослого життя отець Іван Паньків. Випускників привітали міський голова Т.Кучма, начальник відділу освіти П.Шев’як, секретар міської ради О.Каракевич. Завершився випускний прощальним вальсом на площі та випущеними в небо повітряними кульками. Серед нагороджених медалями – випускниця нашої школи Риб’як Вікторія.

(more…)

Вітаємо учнів 9 класу!

Дорогі випускники – дев’ятикласники!

Щиро вітаємо вас із закінченням основної школи!

Дев’ять років у школі – це шлях від перших літер у букварі до пізнання законів життя, всього того, що надбало людство за довгий період свого розвитку. Вам вдалося подолати труднощі перших років навчання, засвоїти мудрість шкільної науки. Вітаючи вас із успішним закінченням 9 класу та з отриманням дуже важливого документа у вашому житті – свідоцтва про базову освіту, впевнені, що знання, набуті у рідній школі за роки навчання, стануть для вас основою для вибору подальшого життєвого шляху. Пам’ятайте, що школа чекатиме на вас у новому навчальному році. Навчання у старшій школі допоможе підготуватися до вибору майбутньої професії: ви будете опановувати нові цікаві дисципліни, зможете взяти участь у яскравих конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях. (more…)

Свято Героїв – 2021

Свято  Героїв: пам’ятати про загиблих, дбати про живих

25 травня у школі проведено ряд заходів, присвячених Святу Героїв. Це свято величі духу українських вояків – борців за волю України і символ незборимості Української Нації. В цей день з великою вдячністю згадуємо наших Героїв. Своє життя віддали найкращі. І більшість з них – молоді, сильні, ті, що тільки починали жити…

(more…)

Тиждень безпеки дорожнього руху

Учні та вчителі нашої школи приєдналися  до 6-го

Глобального Тижня безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя. З 17 по 21 травня в школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях села, міста, заміських дорогах, у транспорті. У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи відповідно до розробленого плану: єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека в житті» (1-11 класи); вікторина «Мій друг – дорожній рух», практичні заняття. Діти повторили правила дорожнього руху. Показали свою ерудованість та вміння. У роботі з учнями класні керівники використали різноманітні форми роботи, а саме: ігрові, інтерактивні форми виховної діяльності з урахуванням вікових особливостей учнів. Школярі складали пазли «Світлофор», брали участь у грі «Червоний, жовтий, зелений», відгадували загадки про дорожні знаки,  на практиці повторили правила велосипедиста. Упродовж тижня школярі мали змогу ознайомитись із виставкою дитячих малюнків «Безпека пішохода», а в шкільній бібліотеці з тематичною полицею «Правила дорожнього руху – твої правила». Вся робота спрямована на підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.

(more…)

День вишиванки у Дрогобичі

День вишиванки у Дрогобичі

Вперше у  ході вулицями Дрогобича взяли участь учні нашої школи. Діти, молодь, дорослі, у різноманітних вишиванках пройшли ходою вулицями Ярослава Осмомисла, Тараса Шевченка, Січових Стрільців, Івана Франка, Нижанківського. Після завершення ходи на площі відбувся святковий концерт, у якому взяв участь танцювальний колектив «Веселка» (кер. М.Курп’як).

(more…)

День вишиванки -2021

20 травня у нашій школі відбувся День вишиванки

 Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.  Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. В акції взяли участь не лише учні, а й усі вчителі школи. Протягом дня було проведено ряд виховних заходів даної тематики. І як результат, окрім вираження своєї національної  та громадянської позиції – позитивні емоції, піднесений настрій, відчуття гордості за приналежність до українського народу.

(more…)

Зустріч з працівниками поліції

18 травня у рамках Тижня безпеки дорожнього руху відбулась

зустріч учнів школи з працівниками поліції 

Старший інспектор ювенальної поліції Віталія Мроць акцентувала увагу на знанні дорожніх знаків та обов’язках і правах пішоходів., а дільничий офіцер поліції Віталій Сосяк розповів школярам про 10 основних правил пішоходів.

(more…)

Навчально-польові збори

У травні  у нашій школі проходили навчально-польові збори одинадцятикласників

Найцікавішою була практична частина занять. Юнаки і дівчата відчули себе справжніми захисниками держави, виконуючи практичні завдання.

(more…)

«page 1 of 48
Welcome , today is Wednesday, 22 September 2021