Нагородження медалями

29 червня за традицією кращих школярів за вагомі успіхи та досягнення в навчанні нагородили золотими та срібними медалями 

Церемонію нагородження провели у музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича. Захід розпочали із Гімну України та хвилини мовчання за загиблими воїнами і цивільним населенням, серед яких діти та молодь, які через російську агресію так і не реалізували в житті свої головні мрії та плани – не стали медиками, юристами, художниками, педагогами чи фахівцями інших галузей. Поблагословив випускників на щасливе майбутнє та нові навчальні успіхи отець-декан Іван Паньків. Коли слово взяв міський голова Дрогобича Тарас Кучма – то наголосив молоді, що попереду тепер їх чекає свій фронт завдань – здобувати освіту та ставати спеціалістами у різних сферах. Адже Україні як ніколи потрібні нові кадри із свіжими поглядами у різних галузях. Кульмінацією свята було нагородження випускників золотими та срібними медалями. Почесну місію доручили Тарасу Кучмі та керівнику відділу освіти Віталію Вовківу. Цьогоріч за вагомі досягнення в навчанні золотими медалями відзначено 37 учнів, срібні медалі отримали 12 школярів. Серед медалістів і  наші випускники – Тиндик Руслан і Чабан Лілія.
ВІТАЄМО!

(more…)

Звіт директора школи – 2022

17 червня у школі відбувся звіт директора школи перед громадськістю

Під час звіту всі присутні змогли пригадати шкільні події та успішні проекти, що відбувалися впродовж навчального року, а це – традиційні шкільні заходи і свята, заходи патріотичного виховання, правовиховна робота, школа здорового способу життя, волонтерська робота шкільного колективу, учнівське самоврядування, робота шкільних методичних об’єднань, співпраця змузеєм Івана Франка, різноманітні майстер-класи, тренінги, семінари, конференції для вчителів та учнів, наші мандрівки, подорожі, екскурсії, робота з обдарованими учнями, наші досягнення та зміцнення матеріально-технічної бази школи. Звіт показав фаховість та високий рівеньпідготовки керівника школи. У обговоренні взяли участь радник міського голови Цвігун П.О. староста Гром Л.І., голова батьківського комітету  Чапля І.Ф., батьки та педагоги школи. Колектив школи своїм голосуванням виказав повну довіру та відповідність директора займаній посаді!

(more…)

11 клас. Випуск 2022

11 клас. Випуск 2022

Буцяк Л., Годій Х., Гром Р., Дум’як П., Іванців Б., Кімакович Д., Куцір Р., Петрівський Ю., Прокопів М., Сухобок Н., Тиндик Р., Фотеску М., Халавко Р., Чабан Л., Чапля В., Чапля Т., Чапля Ю., Юхименко В., Ясінська В., Ясінський В.  

Класний керівник Лихтей М.Б.

(more…)

9 клас. Випуск 2022.

9 клас. Випуск 2022

Бабець У., Бойко Д., Буцяк С., Возняк М., Вольчак Ю., Дудяк Р., Іванчик Ю., Іванчук В., Клімов Н., Літнарович А., Лялюк А., Одинак Н., Олійник Т., Павлова Ю,, Петречко І., Петрівський А., Прокопів Р.,  Сарабрин П., Сенюта Р., Страшівський Р., Халавко Ю., Чапля Мар’яна, Чапля Микола.  

Класний керівник Степаник В.С.

(more…)

Вітаємо зі святом останнього дзвоника!

Вітаємо зі святом останнього дзвоника!

Сьогодні  завершується нелегкий 2021-2022 навчальний рік, який війна розділила на дві половини – до 24 лютого  і після. Країна Знань перегорнула ще одну свою сторінку та надихає рухатись далі. Для багатьох школярів   останній шкільний дзвоник сповістив про початок канікул, а для випускників – це початок дороги у доросле  та самостійне життя, у якому – нові вершини та нові досягнення. Дорогі випускники, бажаємо   вам щасливого життєвого шляху, сповненого успіхами та здобутками.Висловлюємо  слова вдячності педагогам, які закладали основи шкільної дружби, почуття колективу, любов до навчання і своєю невтомною працею прищеплювали гуманістичні цінності. Дорогі батьки, вітаємо вас з Останнім дзвінком, адже в цей рік витрачено чимало ваших старань і зусиль, вкладено ваше натхнення і любов. Дякуємо за допомогу і підтримку. Зичимо добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках!

Зустріч у ратуші до Міжнародного дня захисту дітей

Щорічно 1 червня світова спільнота відзначає

Міжнародний день захисту дітей.

Традиційно у Дрогобичі, напередодні свята, талановитих діток початкової школи навчальних закладів міста та територіальної громади зібрали у сесійній залі ратуші та привітали із важливим Днем. Серед 37 обдарованих дітей з усієї громади до нагородження було запрошено ученицю 4 класу нашої школи Тиндик Анастасію. «Ви наше майбутнє, ви творите нову Україну. Міжнародний день захисту дітей – це не просто День дитини, а день віри та надії. У скрутну хвилину, коли на наших землях йде війна, дуже важливо, щоб ви гарно вчилися і в подальшому працювали на благо нашої держави та її розбудови. А також бажаю усім вам найголовнішого – зростати під мирним небом» – звернувся до талановитих діток Тарас Кучма. Кульмінацією заходу стало нагородження усіх присутніх: школярам вручили патріотичні ранці, а батькам подяки за виховання талановитого підростаючого покоління. Подарунком для талановитих школярів стала екскурсія на вежу ратуші від міського голови Дрогобича.

Що має прочитати кожен українець

Що має прочитати кожен українець

Винницька Ганна ( бібліотекар Нагуєвицької СЗШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка):

Все буде Україна!

Українські режисери уже планували екранізацію роману “Доця” Тамари Горіха Зерня, цікаво, як головна героїня фільму зіграє цей фрагмент, що “…тобі доведеться змінитися. ЩОБ ВИЖИТИ, ТОБІ ДОВЕДЕТЬСЯ ПОМЕРТИ. Ось твій дім згорів. Згоріла машина… Прийми згвалтування, як і будь-яку іншу наругу, абстрагуйся. Щоб вижити, ти їстимеш землю. І годуватимеш землею.”
Вирішила трохи упорядкувати списки того, що має прочитати кожен українець. Не просто власник українського паспорта, а громадянин України, котрий впевнений, що Батьківщина у кожній клітині тіла, у кожному погляді і зараз ще й у кожній молитві. А хто “так прівіклі, так удобна” має нагоду навчитися спілкуватися милозвучною, навіть ламаною, з суржиком, щоб уже їхнє покоління відчувало себе вірними дітьми України з уже рідною українською мовою! Зараз саме час!
Список книг намагалась розділити за найбільш кричущими темами, але доля українського народу така важка, що одній людині доводиться проходити жорстокість Другої Світової, і прокляті голодні 33-і, і застати звірства Бучі чи Маріуполя. (more…)

Екологічна екскурсія

15 квітня у ДІКЗ “Нагуєвичі” відбулась екологічна екскурсія “Охорона довкілля – справа кожного”

Учасниками заходу стали учні 4 класу нашої школи  разом із класоводом Шумеляк Любомирою Миколаївною.

(more…)

Діти України за мир!

Учні школи долучилися  до Всеукраїнського онлайн – флешмобу 

” Діти України за мир!”

(more…)

День поезії онлайн

21 березня – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОЕЗІЇ…

Королева української поезії Ліна Костенко зазначала, що “поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі”.
Правда, сьогодні наших душ торкнулася війна, пекучий біль, і рими поезії не оспівують прихід весни, дитячі радощі чи взаємні людські почуття, а могутнім словом талановитого народу протидіють агресії, додають віру та впевненість у нашій перемозі.
Ми переможем в жорстокім двобої!
Ми – Україна, ми – всі тут Герої!
З молитвою йдемо кревно до Бога.
Хай швидше прийде до нас перемога!
Нас не поставить ніхто на коліна.
Розквітне в красі свята Україна!

«page 1 of 53
Welcome , today is Monday, 8 August 2022