Родинне свято у 4 класі

26 травня у 4 класі пройшло родинне свято-квест “Прощавай, 4 клас “

(more…)

Нове обладнання для школи

24 травня  наша школа отримала нове обладнання для забезпечення ще кращого освітнього процесу:  новий тенісний стіл та смарт-телевізор

Передали обладнання міський голова Тарас Кучма спільно із керівником відділу освіти Віталієм Вовківим та старостою округу Лесею Гром.Як розповів керівник відділу освіти Віталій Вовків, під час планових робочих поїздок навчальні заклади озвучили про потреби для їхніх установ, відтак відділ освіти закупив нове обладнання. Придбати новинки вдалось завдяки зекономленим коштам під час опалювального сезону.

(more…)

День Героїв – 2023

Шануймо і пам’ятаймо ГЕРОЇВ, які віддали своє життя за волю України!!!
Герої такі не вмирають,
Вони будуть вічно живі.
Героїв завжди пам’ятають
На небі й на рідній землі
!

(more…)

Вишивана карта громади

До Дня вишиванки навчальні заклади  реалізували чудовий проект та створили вишивану карту Дрогобицької громади

У ній кожен старостинський округ має свій орнамент – по-своєму цікавий та унікальний. Ідея створення карти належить відділу у справах сім’ї та молоді. Долучилася до проєкту і наша школа.

(more…)

День вишиванки -2023

Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки

І цього року учні та вчителі школи долучились до акції «Одягни вишиванку». Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що свято об’єднує і вчителів, і учнів різних класів.

(more…)

Свято матері

Мама — найрідніша людина у житті кожного з нас 

Вона перебуває поряд під час усіх найважливіших подій в житті в житті дитини, відкриває для неї весь світ! І дуже радісно, що ми маємо для вшанування мами особливе свято — День матері. В Україні його традиційно святкують у другу неділю травня, цьогоріч ця важлива дата припадає на 14 травня. Виховні заходи до свята підготували учні 2 та 7 класів.

(more…)

Котильйони для воїнів

Учні  школи долучилися до виготовлення котильйонів –

оберегів для наших воїнів

Котильйон — це невелике п’ятикутне або чотирикуте плетене з бісеру полотно – нагрудна прикраса із загостреним верхом.Традиційно зображення на ньому виконуються у формі рослинного чи геометричного орнаменту, тварин, літер або дат. У верхній частині пришивається петелька для кріплення його до одягу. Котильйон є унікальним оберегом українського воїна.

(more…)

Вітаємо Тиндика Назара!

Вітаємо учня 11 класу Тиндика Назара з перемогою у  олімпіаді з фізики, яку організував ДДПУ імені Івана Франка

5 травня Назара як активного учасника олімпіади було запрошено на “Фестиваль науки та кар’єри”, де і відбулося нагородження.

(more…)

День охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який запроваджено з метою привернення уваги суспільства до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам

У цей день  у школі проведено широку роз’яснювальну роботу щодо вимог державної політики у сфері охорони праці, бесіди і консультації з учнями  щодо необхідності дотримання в школі та вдома правил користування електроприладами, безпечної поведінки при виявленні пошкоджень електромережі, під час виконання сільськогосподарських робіт, про безпечну поведінку школярів у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

(more…)

День цивільного захисту

21 квітня у нашій школі пройшов День цивільного захисту

Основна мета заходу – вироблення алгоритму ефективних дій безпеки життєдіяльності у дітей під час надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру.Учні та педагогічний колектив школи вдосконалили свої теоретичні знання та практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я і життя.Вранці школярі зібралися у дворі школи на урочисту лінійку, де був оголошений план проведення Дня цивільного захисту.На першому уроці в цікавій і змістовній формі класні керівники розповіли учням про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу, про правила поведінки на водоймах. Дітей познайомили з планом дій під час радіаційної небезпеки, розповіли про небезпечні знахідки. Для школярів провели вікторини «Основи поведінки учнів в надзвичайних ситуаціях». Протягом дня учням продемонстрували навчальні мультфільми та фільми; була організована виставка плакатів, стіннівок, малюнків; проведено ознайомлення із засобами захисту органів дихання та шкіри. Медична сестра ознайомила дітей з правилами надання першої медичної допомоги. Команда юних пожежних закликала школярів захищати природу і охороняти навколишнє середовище. Учитель Захисту України Голубицький І.Л. провів відкритий урок з ЦО у 10 класі. Змістовним і цікавим був виховний захід «Знати, щоб передбачити, передбачити, щоб діяти».Завершальним етапом була евакуація, в якій учні та вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення в разі надзвичайних ситуацій.

(more…)

«page 1 of 61
Welcome , today is Wednesday, 31 May 2023