Рейтинг успішності класів за підсумками І семестру 2022-2023 н.р.

6 клас – 8,3

7 клас – 8,3

8 клас – 7,5

9 клас – 8,1

10 клас – 7,7

11 клас – 8,7

Турнір з брейн-рингу – 2022

27 грудня команда нашої школи взяла участь у турнірі з брейн-рингу серед закладів загальної середньої освіти Дрогобицької ТГ

(more…)

Квіти від асоціації #Flowers4school

Хоча на календарі грудень , погода таки дозволила посадити квіти від асоціації #Flowers4school –  квітникарів  Нідерландів та України

Тюльпани , гіацинти, крокуси стануть окрасою шкільної клумби ранньою весною.  Віримо , що з цвітінням квітів, настане МИР і ПЕРЕМОГА!   Все буде квітуча Україна!

(more…)

Подарунки від святого Миколая

Подарунки від святого Миколая: багатодітні сім’ї з числа малозабезпечених продовжують отримувати допомогу з нагоди різдвяних свят 

Допомогти усім, хто цього потребує та подарувати трішки святкового настрою — у Дрогобицькій громаді продовжують роздавати новорічні пакунки багатодітним сім’ям нашої громади, які перебувають у складних життєвих обставинах.23 грудня міський голова Дрогобича Тарас Кучма разом з керівницею відділу сім’ї та молоді Олександрою Пашко, керівником відділу освіти Віталієм Вовківим та старостою Лесею Гром відвідав нашу школу , щоб передати родинам святкові пакунки з найнеобхіднішими речами та привітати їх з прийдешніми різдвяними святами.

(more…)

Виступ учнів 5 класу до Дня Святого Миколая

Виступ учнів 5 класу до Дня Святого Миколая

Він приходить до всіх… Його чекають усі… На нього покладають надії. Його любить дітвора. Він завше допомагає нужденним і знедоленим. У нього велике і любляче серце. Звісно це святий Миколай.

(more…)

Участь у благодійному проєкті

  Наша школа  взяла участь у благодійному проєкті #Flowers4school

Від асоціації квітників Нідерландів та України ми отримали насіння квітів. Тюльпани, гіацинти, крокуси стануть окрасою шкільної клумби ранньою весною. Щиро дякуємо організаторам за подарунок. Успіхів і процвітання!  Думаємо, що коли зацвітуть наші квіти, настане МИР! Все буде квітуча Україна!

Л.Бараняк

(more…)

Свято Миколая у 1 класі – 2022

Свято Миколая у 1 класі

” Я з нетерпінням так чекаю Миколая.

Щось таємниче в цьому є для нас.

Ніхто, ніколи наперед не знає

Із чим і в який він прийде час.”

(more…)

Франко-кросворд

До дня створення кросворду, 14 грудня, старша наукова співробітниця Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Марія Добрянська провела майстер-клас «Франко-кросворд за 5 хвилин» 

Учням 4 класу було запропоновано розгадати кросворд, відповіді якого стосувалися життя і творчості Івана Франка. Почергово діти вписували у клітинки кросворду назви творів Івана Яковича, імена їх головних героїв. Захід відбувся задля популяризації творчості Івана Франка серед дітей та з метою зацікавити їх в подальшому розгадувати кросворди – це стимулюватиме учнів до вивчення чогось нового, розвиватиме їх кругозір.До дня створення кросворду 14 грудня, старша наукова співробітниця Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Марія Добрянська провела майстер-клас «Франко-кросворд за 5 хвилин». Учням 4 класу було запропоновано розгадати кросворд, відповіді якого стосувалися життя і творчості Івана Франка. Почергово діти вписували у клітинки кросворду назви творів Івана Яковича, імена їх головних героїв. Захід відбувся задля популяризації творчості Івана Франка серед дітей та з метою зацікавити їх в подальшому розгадувати кросворди – це стимулюватиме учнів до вивчення чогось нового, розвиватиме їх кругозір.

(more…)

Кольоровий тиждень у початкових класах

У початкових класах триває кольоровий тиждень

(more…)

Роковини Голодомору

26 листопада – 90 роковини Голодомору 1932-1933 років 

Зумисно створений голод убив мільйони українців. Пережиті жахіття залишили глибоку травму в кількох поколіннях українців. Через дев’ять десятиліть після Голодомору – геноциду проти українців знову застосовують методи геноциду. Знищити українську ідентичність, культуру, мову. Пам’ятаємо злочин сталінського геноциду та його жертв. Єднаємося, тому що єдність є запорукою нашої перемоги. Ми маємо власну державу та Збройні сили, підтримку світу. І найголовніше – згуртованість народу. Тому ми вистоїмо й переможемо. У нашій школі . був проведений вечір-реквієм “Вічна пам’ять замореним голодом” за участі учнів 9-10 класів під керівництвом вчителя історії Свіци О.П. ПАМ’ЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО.

(more…)

«page 1 of 56
Welcome , today is Friday, 3 February 2023