Вітаємо учнів 9 класу!

Дорогі випускники – дев’ятикласники!

Щиро вітаємо вас із закінченням основної школи!

Дев’ять років у школі – це шлях від перших літер у букварі до пізнання законів життя, всього того, що надбало людство за довгий період свого розвитку. Вам вдалося подолати труднощі перших років навчання, засвоїти мудрість шкільної науки. Вітаючи вас із успішним закінченням 9 класу та з отриманням дуже важливого документа у вашому житті – свідоцтва про базову освіту, впевнені, що знання, набуті у рідній школі за роки навчання, стануть для вас основою для вибору подальшого життєвого шляху. Пам’ятайте, що школа чекатиме на вас у новому навчальному році. Навчання у старшій школі допоможе підготуватися до вибору майбутньої професії: ви будете опановувати нові цікаві дисципліни, зможете взяти участь у яскравих конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях. (more…)

Свято Героїв – 2021

Свято  Героїв: пам’ятати про загиблих, дбати про живих

25 травня у школі проведено ряд заходів, присвячених Святу Героїв. Це свято величі духу українських вояків – борців за волю України і символ незборимості Української Нації. В цей день з великою вдячністю згадуємо наших Героїв. Своє життя віддали найкращі. І більшість з них – молоді, сильні, ті, що тільки починали жити…

(more…)

Тиждень безпеки дорожнього руху

Учні та вчителі нашої школи приєдналися  до 6-го

Глобального Тижня безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя. З 17 по 21 травня в школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях села, міста, заміських дорогах, у транспорті. У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи відповідно до розробленого плану: єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека в житті» (1-11 класи); вікторина «Мій друг – дорожній рух», практичні заняття. Діти повторили правила дорожнього руху. Показали свою ерудованість та вміння. У роботі з учнями класні керівники використали різноманітні форми роботи, а саме: ігрові, інтерактивні форми виховної діяльності з урахуванням вікових особливостей учнів. Школярі складали пазли «Світлофор», брали участь у грі «Червоний, жовтий, зелений», відгадували загадки про дорожні знаки,  на практиці повторили правила велосипедиста. Упродовж тижня школярі мали змогу ознайомитись із виставкою дитячих малюнків «Безпека пішохода», а в шкільній бібліотеці з тематичною полицею «Правила дорожнього руху – твої правила». Вся робота спрямована на підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.

(more…)

День вишиванки у Дрогобичі

День вишиванки у Дрогобичі

Вперше у  ході вулицями Дрогобича взяли участь учні нашої школи. Діти, молодь, дорослі, у різноманітних вишиванках пройшли ходою вулицями Ярослава Осмомисла, Тараса Шевченка, Січових Стрільців, Івана Франка, Нижанківського. Після завершення ходи на площі відбувся святковий концерт, у якому взяв участь танцювальний колектив «Веселка» (кер. М.Курп’як).

(more…)

День вишиванки -2021

20 травня у нашій школі відбувся День вишиванки

 Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.  Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. В акції взяли участь не лише учні, а й усі вчителі школи. Протягом дня було проведено ряд виховних заходів даної тематики. І як результат, окрім вираження своєї національної  та громадянської позиції – позитивні емоції, піднесений настрій, відчуття гордості за приналежність до українського народу.

(more…)

Зустріч з працівниками поліції

18 травня у рамках Тижня безпеки дорожнього руху відбулась

зустріч учнів школи з працівниками поліції 

Старший інспектор ювенальної поліції Віталія Мроць акцентувала увагу на знанні дорожніх знаків та обов’язках і правах пішоходів., а дільничий офіцер поліції Віталій Сосяк розповів школярам про 10 основних правил пішоходів.

(more…)

Навчально-польові збори

У травні  у нашій школі проходили навчально-польові збори одинадцятикласників

Найцікавішою була практична частина занять. Юнаки і дівчата відчули себе справжніми захисниками держави, виконуючи практичні завдання.

(more…)

Виставка писанок

Центральна площа міста Дрогобича до Великодня готова

На площі Ринок виставили різноманітні писанки. До їх оздоблення долучилися й учні нашої школи: Биків Віталія та Ясінська Вікторія.

Засідання атестаційних комісій

29 березня та 05 квітня відбулись засідання атестаційних комісій І та ІІ рівня

Ухвалені такі рішення:

Свіца О.П.  – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії»  ;
Степаник В.С. –  присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» ;
Балицький І.Г. - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії»;
Винницька Г.В. - присвоїти  десятий тарифний розряд;
Чапля І.В. – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»;
Глинка І.О. – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», підтверджено  педагогічне звання    «старший учитель»;
Стельмах М.П. - відповідає займаній посаді.

ВІТАЄМО!

Практичне заняття з учнями 6 класу

19  березня практичний психолог Свіца О.П. провів заняття з учнями 6 класу ” Не ведусь! Я знаю, як спілкуватись в Інтернеті”

Учні дослідили, які можливості надає  інтернет, кого можна зустріти онлайн та як уникнути можливих неприємностей; обговорили тему ” Моє життя в Інтернеті”, виконали вправи: “Мої онлайн друзі”, “Тест білборду”, “Щит захисту дитини”.

(more…)

«page 1 of 48
Welcome , today is Wednesday, 23 June 2021