ІІ етап олімпіади з фізики

24 листопада проведено районну олімпаду з фізики

Учасники:

8 клас – Тиндик Назар

9 клас – Тиндик Руслан

ІІ етап олімпіад з української мови і літератури та інформаційних технологій

23 листопада проведено районні олімпіади з української мови і літератури та інформаційних технологій

 

Учасники олімпіади з української мови та літератури:

8 клас – Тиндик Назар

9 клас – Тиндик Руслан

10 клас – Риб’як Вікторія

 

Учасники олімпіади з інформаційних технологій:

10 клас – Чабан Василь

11 клас – Чапля Іван

ІІ етап олімпіади з історії – 2019

17 листопада проведено районну олімпіаду з історії

Учасники:

8 клас – Тиндик Назар

9 клас – Тиндик Руслан

10 клас – Чапля Христина

ІІ етап олімпіади з трудового навчання

16 листопада проведено олімпіаду з трудового навчання

 

Уже стало доброю традицією проводити у стінах Дрогобицького університету ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання та технологій серед учнів 9-х та 11-х класів закладів загальної середньої освіти Дрогобицького району, яка цьогоріч відбувалася на базі інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій. Участь в олімпіаді взяв  учень 11 класу нашої школи Галишин Богдан. (more…)

День відкритих дверей на історичному факультеті

12 листопада 2019 року історичний факультет провів «День відкритих дверей»
Зустрічали гостей актори сучасного молодіжного театру «Gloria». Всі учні, які завітали на захід, отримали в подарунок профагітаційні матеріали. Захід відкрила заступник декана з навчальної роботи доцент Світлана Біла. (more…)

ІІ етап олімпіади з біології – 2019

10 листопада відбулась районна олімпіада з біології

Учасники: Тиндик Р.. Чапля Х.. Гаврилик С.

ІІ етап олімпіад з математики і християнської етики

09 листопада відбулись олімпіади з математики та християнської етики

 

 

Учасники олімпіади з математики: Буцяк С., Тиндик Н.. Тиндик Р., Риб’як В.. Чапля І.

 

 

Учасники олімпіади з етики: Чапля А., Буцяк Л.. Чапля Х.

ІІ етап олімпіади з англійської мови -2019

03 листопада відбулась районна олімпіада з анлійської мови

Учасники: Микитич М.. Тиндик Р., Риб’як В.

Сурми звитяги – 2019

17 жовтня учні нашої школи взяли участь у районному дитячо-юнацькому фестивалю мистецтв «Сурми звитяги»
Результати конкурсу засвідчили наявність у школярів мистецьких здібностей і обдарувань:
Солісти-вокалісти
Анжеліка Бернар – ІІ місце
Софія Одинак – ІІІ місце
Дует Анжеліка Бернар та Софія Одинак – ІІІ місце
Художнє читання:
Ілона Сольвар – ІІІ місце
Сучасний танець: танцювальний колектив «DOLCE» – ІІ місце
Підготувала школярів до конкурсу Гуржій І.І.
ВІТАЄМО!

Калиновий цвіт – 2019

15 травня у районному народному домі відбувся конкурс-огляд Калиновий цвіт» у рамках Всеукраїнського конкурсу самодіяльного мистецтва
«Таланти твої, Україно!»
Мета та завдання конкурсу – підвищити виконавську майстерність учнів, виявити і відзначити талановитих дітей та найкращі творчі колективи. Усі представники нашої школи зайняли призові місця.
Номінація « Соло»:
Бернар А. – ІІ місце
Одинак С. – ІІ місце
Номінація « Дует»:
Одинак С., Ясінська В. – ІІІ місце
Номінація Спортивний танець»:
Танцювальний колектив – ІІ місце
Підготувала школярів  до виступу учитель музики Гуржій І.І.
ВІТАЄМО!
«page 2 of 26»
Welcome , today is Tuesday, 3 August 2021