Змагання з пішохідного туризму

18 жовтня у парку ім. Богдана Хмельницького стартували змагання з техніки пішохідного туризму  «Золота осінь – 2024»

 Змагання відбулися згідно з правилами пішохідного туризму та включали: спуск, підйом, подолання завалів, переправу по колоді через яр, навісну та паралельну переправи. Це перший клас складності змагань, який дозволив учасникам спробувати свої сили, побачити вміння інших та відкрити нове для себе. І вже по завершенні змагань, які відбулися з дотриманням всіх безпекових норм, були визначені переможці. Але головний приз – навички та вміння, набуті під час заходу.

(more…)

Олімпійський тиждень 2024

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ 2024  крокує Нагуєвицьким ліцеєм ім. Івана Франка під гаслом ” Разом переможемо”

  (more…)

Вітаємо Чаплю Маркіяна!

Учень 9 класу Чапля Маркіян став переможцем шахового турніру « Шахові надії Прикарпаття 2024»

(more…)

Вітаємо Хруника М.

10.02. 2024 у Львові відбувся чемпіонат Львівської обл. з армрестлінгу

Учень 10 класу нашої школи Хруник Микола завоював 2 золоті медалі. Вітаємо!

(more…)

Змагання з футзалу

30 січня та 01 лютого у Дрогобичі  відбулись змагання з футзалу

Команда нашої школи вийшла у півфінал. Учасники змагань: Сарабрин П., Фридрак Д., Гомзяк В., Зубрицький Н. (7 кл.), Іванчик А.. Лагдан Б.. Микитич Р. (8 кл). Тиндик Р.. Чапля М. (9 кл).

Змагання з волейболу

Змагання з волейболу між командами Нагуєвицької ЗСШ І-ІІІ ст. та спецшколи-інтернату, присвячені  Дню Збройних Сил України

(more…)

Змагання з пішохідного туризму

Змагання з пішохідного туризму “Золота осінь – 2023″

Змагання проходили 06 жовтня в лісопарку імені Богдана Хмельницького. Серед 24 команд Дрогобицької територіальної громади взяла участь і команда нашої школи у складі: Ростислав Дудяк, Андрій Літнарович, Назар Одинак, Микола Чапля, Мар’яна Добрянська, Юлія Гром. Школярі  вибороли І місце на етапі “Смуга перешкод”, ІІІ місце на етапі “Вогнище” та ІІІ місце на етапі “Розкладання та складання намету”. Дякуємо команді за старання, наполегливість та хороші результати!

(more…)

Шахово-шашковий турнір

26 березня у спортивному залі нашої школи відбулось справжнє спортивне свято – шахово-шашковий турнір «Каменяр-2023»

Участь у змаганнях взяли як діти, так і дорослі – видатні спортсмени, громадські діячі, представники влади, меценати, педагоги, тренери з шахів та шашок, батьки. Захід був організований Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради спільно з Дрогобицьким шахово-шашковим клубом “Софія” під патронатом міського голови Тарас Кучма. Рівень змагань був надзвичайно високий, адже в них взяли участь спортсмени не лише з Львівської області, але й переможці чемпіонатів світового рівня з усієї України. Загалом захід зібрав понад 200 учасників та гостей. Серед переможців і призерів змагань є учні та працівники нашої школи:
Шахи:
І місце- Микитич Михайло;
ІІ місце – Тиндик Назар, Мацько Марко;
ІІІ місце – Павлінський Андрій;
Шашки:
І місце – Шумеляк Іван;
ІІІ місце – Гармич Н.

(more…)

Змагання з волейболу у ліцеї №2

27.02. у рамках співпраці Дрогобицького ліцею № 2 і Нагуєвицької СЗШ   були проведені змагання з волейболу

Змагались  команди учнів та  вчителів обох шкіл.  Переможці  -  команди нашої школи. Вітаємо!

(more…)

Шаховий турнір

17 січня у школі проведено шаховий турнір

Переможець – Тиндик Назар ( 11 клас).

(more…)

«page 2 of 9»
Welcome , today is Thursday, 25 June 2026