Нарешті можу похвалитися зробленою світлиною. Чому?

Бо в руках у мене насправді не звичайний аркуш, а важливий документ для кожного вчителя. З радістю говорю, що шлях під назвою сертифікація-2025 успішно пройдений. Тішуся, що впливаю на статистику та зафіксована в списку, який складається з 222-ох вчителів України з української мови та літератури. Слова вдячності усім, хто цей рік був поруч зі мною: адміністрації та колегам за підтримку та часті запитання: “Чим можна тобі допомогти?”, “Що ще потрібно?”, “Ти як?”; батькам, особливо теперішніх шестикласників, бо завжди відчуваю вашу опору та знаю, як ви щиро реагували на кожне моє повідомлення в чаті і, мабуть, теж на деякий час стали вчителями; учням, бо без вас би не було улюбленої справи, і цей папірець не мав би ніякого значення. Я створюю версію себе разом з вами і для вас.
Ганна Винницька