Увага! Діти на дорозі. ( 1 клас)

20 вересня учні 1 класу долучилися до проведення місячника безпеки дорожнього руху на Всеукраїнському конкурсі-рейду ” Увага! Діти -на дорозі”

(more…)

Увага! Діти на дорозі. ( 3 клас)

16 вересня 3 клас  долучився до проведення місячника-акції безпеки дорожнього руху та Всеукраїнського конкурсу-рейду “Увагу! Діти – на дорозі!”

(more…)

Флешмоб

11 вересня 2022 р.

Сьогодні – 200 днів відколи наші воїни мужньо боронять Україну від російської навали. Приєднуємося до флешмобу #подякуй_Герою.

(more…)

Міжнародний день грамотності

Кожного року 8 вересня ми відзначаємо Міжнародний день грамотності

Під час повномасштабного вторгнення рф на територію України малограмотні теж воюють з українськими підручниками та літературою, здійснюють мовний геноцид. Але ж, певна річ, освічена українська нація переможе. Тому сьогодні у 6 класі було проведено літературно-мовний конкурс, також діти дізналися про створення сучасного алфавіту та письма і на завершення зробили цікаві світлини використовуючи фотобутафорію.

(more…)

Свято першого дзвоника 2022

1 вересня 2022 року – особливий день 

Цьогоріч свято знань розпочалося на території  заповідника «Нагуєвичі». Урочиста лінійка розпочалась з хвилини мовчання, в пам’ять за полеглими нашими героями у війні з московським агресором. Опісля, кращі учні школи поклали квіти до пам’ятника великому Каменяреві. Отці Андрій Безушко та Іван Ковба провели спільну молитву за здоров’я наших воїнів. Директор школи Тарас Чапля у своєму виступі зазначив: «Дякуючи Збройним Силам України ми отримали можливість працювати в звичайному режимі, тобто розпочати свої уроки в очній формі навчання і здобувати знання». Також з вітальним словом до учнів школи звернулася староста села Нагуєвичі Леся Гром, вона побажала учням успіхів у навчанні та закінчити навчальний рік вже у мирний час, перемогою нашої рідної України. Першокласники  пообіцяли, що будуть гарно вчитися, а висловили свої прагнення гарними віршиками, які вони підготували до свята знань.Учні одинадцятого класу, для яких – це останній перший дзвоник у їхньому житті здивували учасників свята, коли в небо над оселею Івана Франка та рідними Нагуєвичами злетів жовто-блакитний прапор нашої з вами України.
(Інформація ДІКЗ “Нагуєвичі” та ДРІТ)

(more…)

Вітаємо Чабан Лілію!

Вітаємо нашу ученицю Чабан Лілію! 

Вона склала НМТ з математики та історії України на 200 балів! Пишаємося нашою скромною, відповідальною, працьовитою і наполегливою випускницею! Бажаємо тобі здійснення усіх мрій під мирним небом України! Доброї тобі долі !

Вакансії станом на 25.07.2022 р.

Станом на 25.07. 2022 р. вакансії у Нагуєвицькій СЗШ І-ІІІ ст.

імені Івана Франка відсутні.

Нагородження медалями

29 червня за традицією кращих школярів за вагомі успіхи та досягнення в навчанні нагородили золотими та срібними медалями 

Церемонію нагородження провели у музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича. Захід розпочали із Гімну України та хвилини мовчання за загиблими воїнами і цивільним населенням, серед яких діти та молодь, які через російську агресію так і не реалізували в житті свої головні мрії та плани – не стали медиками, юристами, художниками, педагогами чи фахівцями інших галузей. Поблагословив випускників на щасливе майбутнє та нові навчальні успіхи отець-декан Іван Паньків. Коли слово взяв міський голова Дрогобича Тарас Кучма – то наголосив молоді, що попереду тепер їх чекає свій фронт завдань – здобувати освіту та ставати спеціалістами у різних сферах. Адже Україні як ніколи потрібні нові кадри із свіжими поглядами у різних галузях. Кульмінацією свята було нагородження випускників золотими та срібними медалями. Почесну місію доручили Тарасу Кучмі та керівнику відділу освіти Віталію Вовківу. Цьогоріч за вагомі досягнення в навчанні золотими медалями відзначено 37 учнів, срібні медалі отримали 12 школярів. Серед медалістів і  наші випускники – Тиндик Руслан і Чабан Лілія.
ВІТАЄМО!

(more…)

Нагородження за підсумками 2021-2022 н.р.

За підсумками навчання у 2021-2022 н.р. нагороджені:

Похвальними листами:

4 клас: Тиндик А.

5 клас: Котик А., Риб’як В., Химич А.

8 клас: Крохмальський С.

10 клас: Тиндик Н., Чапля Ю.

Свідоцтвом з відзнакою:

9 клас: Буцяк С.

Золотою медаллю:

11 клас: Тиндик Р.

Срібною медаллю:

11 клас: Чабан Л.

Звіт директора школи – 2022

17 червня у школі відбувся звіт директора школи перед громадськістю

Під час звіту всі присутні змогли пригадати шкільні події та успішні проекти, що відбувалися впродовж навчального року, а це – традиційні шкільні заходи і свята, заходи патріотичного виховання, правовиховна робота, школа здорового способу життя, волонтерська робота шкільного колективу, учнівське самоврядування, робота шкільних методичних об’єднань, співпраця змузеєм Івана Франка, різноманітні майстер-класи, тренінги, семінари, конференції для вчителів та учнів, наші мандрівки, подорожі, екскурсії, робота з обдарованими учнями, наші досягнення та зміцнення матеріально-технічної бази школи. Звіт показав фаховість та високий рівеньпідготовки керівника школи. У обговоренні взяли участь радник міського голови Цвігун П.О. староста Гром Л.І., голова батьківського комітету  Чапля І.Ф., батьки та педагоги школи. Колектив школи своїм голосуванням виказав повну довіру та відповідність директора займаній посаді!

(more…)

«page 1 of 103
Welcome , today is Tuesday, 4 October 2022