10 січня у школі відбувся різдвяний турнір з настільного тенісу
Призери: І місце – Літнарович Андрій (10 клас); ІІ місце – Тарас Чапля ( директор школи); ІІІ місце – Ігор Голубицький (вчитель ЗУ). Вітаємо!
10 січня у школі відбувся різдвяний турнір з настільного тенісу
Призери: І місце – Літнарович Андрій (10 клас); ІІ місце – Тарас Чапля ( директор школи); ІІІ місце – Ігор Голубицький (вчитель ЗУ). Вітаємо!
03 січня у школі відбулись змагання з волейболу « Новорічний кубок»
Призери: І місце – команда 8-9 класів; ІІ місце – команда вчителів; ІІІ місце – команда 11 класу. Вітаємо!
23 грудня відбувся чемпіонат Дрогобицької МТГ з футзалу « Різдвяний кубок»
У змаганнях взяла участь команда нашої школи у складі: Синичин В., Микитич Р.. Іванчик А., Шумеляк В., Іванців В., Крохмальський С., Сарабрин П.
23 грудня команда нашої школи взяла участь у змаганнях з техніки пішохідного туризму у закритих приміщеннях серед шкіл Дрогобицької ТГ

Склад команди: Буцяк Денис, Добрянська Мар’яна, Тиндик Роман. Чапля Маркіян. Керівник – Степаник В.С.
20 жовтня команда нашої школи взяла участь у змаганнях з міні-футболу
Склад команди:
7 клас: Микитич Р., Іванчик А., Лагдан Б,. Куцір В., Бойко Д., Чапля В.
9 клас: Хруник М., Іванців В., Синичин В., Шумеляк В., Буцяк Д., Крохмальський С.


07 жовтня команда нашої школи взяла участь у змаганнях з техніки туризму “Золота осінь-2022″
Метою заходу було належне святкування Дня туризму, виховання у молоді патріотизму та залучення до здорового способу життя, дбайливого ставлення до природи, рідного краю. Змагання проводились у лісовому масиві парку Богдана Хмельницького. Учасниками змагань були 18 команд, котрі представляли Дрогобицьку ОТГ. Змагання організували Станція юних туристів у співпраці з ДСНС м. Дрогобича. Бажаємо учасникам подальших перемог у спортивному туризмі! Склад команди: Одинак Назар, Літнарович Андрій, Прокопів Роман, Чапля Микола, Халавко Юля, Чапля Мар’яна. Тренер – Голубицький І.Л.
14 жовтня на стадіоні села Дережичі відбулося спортивне свято «Козацькі забави» під гаслом «Козацькому роду – нема переводу»
У заході взяли участь учні нашої школи, які посіли за підсумками змагань перше місце. Вітаємо!
26 грудня відбулись фінальні змагання з футболу
Уже стало доброю традицією Дрогобицького району завершувати спортивний рік турніром з футзалу серед школярів на кубок Мар’яна Марущака, нашого земляка, у минулому – голкіпера молодіжної збірної України, футбольних клубів «Львів» та «Динамо» (Київ), який впродовж багатьох років є спонсором цих змагань.У фінальній частині змагань перемогу святкували футболісти нашої школи. Найкращим гравцем турніру визнано Юрія Галишина , а голкіпером Андрія Калапуня , які були нагороджені цінними призами.
13 грудня відбулись зональні змагання з футболу

Перемогу здобула команда нашої школи. Тренер – Балицький І.Г.
ВІТАЄМО!