Мандрівка

Досліджуємо чудові місця України

Добру справу слід починати з Богом. Тому першою нашою локацією був Гошівський монастир. Просили Матір Божу бути нашою заступницею і порадницею. І у нас все вийшло. Продовжили мандрівку на скелі Довбуша біля села Бубнище. Ми змогли підкорити вершини, пролізти у вузенькі щілини, пройшли багато пішки, допомагали один одному і стали дружнішими ( 7 клас).

(more…)

День туризму

У День туризму учні ліцею відвідали скельно-печерний комплекс “Скелі Довбуша” у с. Бубнище Івано-Франківської області 

Цей таємничий, оповитий легендами куточок точно залишить слід у серці кожного із нас. Багато століть історичних подій лежать на плечах цих кам’яних гігантів. Ці могутні велетні були прихистком для давніх племен, котрі заселяли Прикарпаття, вони витримали монголо-татарську навалу та впродовж віків служили фортецею для місцевого населення.

(more…)

Етнофестиваль

Учні нашого ліцею посіли І місце у першому молодіжному етнофестивалі , який організовувала молодіжна рада у співпраці із відділом освіти та відділом сім’ї і молоді

Учасники фестивалю:Гром Юлія, Куляс Марія, Лесівців Соломія , Ткач Юлія, Дмитрик Софія, Крохмальський Степан, Синичин Віталій, Чапля Маркіян, Тиндик Роман.

(more…)

День захисту дітей

З ініціативи Дрогобицького міського центру соціальних служб для дітей нашої школи відбувся святковий захід до Дня захисту дітей

Це прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій та сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини! Тому важливо приділяти увагу створенню таких можливостей для дітей, незалежно від обставин. Для дітей громади учасники Дитячого парламенту м. Дрогобича підготували цікавий квест, під час якого вони мали виконати різноманітні завдання та знайти приховані скарби. Діти з великим захопленням брали участь у квесті, відкриваючи для себе нові, цікаві місця на шкільному подвірʼї. Після свята усі учасники отримали подарунки та кольорові кульки.

(more…)

День Святого Валентина

День Святого Валентина – це день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше почуття у світі – про кохання

Для кожного цей день особливий. Це свято, сповнене приємних сюрпризів, подарунків та неочікуваних миттєвостей. З нагоди святкового дня учні 9 класу провели виховний захід «З любов’ю в серці».

(more…)

Андріївські вечорниці

Це українське  свято, яке поєднує у собі християнські вірування, давні традиції та забави для молоді

Цьогоріч  веселе зимове свято для молоді з піснями, танцями, іграми та ворожінням  підготували й провели учителі  Ірина Глинка та Іванна Чапля зі своїми вихованцями. Особливо всім сподобалася забава із калитою. Калита – символ свята, обрядовий корж, що готується на свято Андрія. Гостей також пригощали  смачними варениками та  пампушками. Завершилося свято спільною колядою. Учні відтворили один із пластів колоритної української культури. І ще раз показали наскільки самобутньою є наша історія та наші звичаї. А веселощі, гарний настрій та смачні рум’яні пампушки створили незабутні враження та позитивні емоції.  Директор школи Тарас Чапля подякувала усім хто доручився до підготовки такого чудового дійства.

(more…)

Екскурсія у фортецю ” Тустань”

03 жовтня учні 9 та 10 класів здійснили екскурсію в с. Урич,  у фортецю «Тустань» та місцевий музей

Школярі  відвідали історико-краєзнавчий музей у м. Бориславі, а  у селищі Східниця – парк мультимедійних голограм « Дерев‘яні церкви Дрогобиччини». Діти мали змогу приготувати смачний обід на природі, а також пограти у різні спортивні ігри.

(more…)

Відвідання Вежі пам’яті

З метою вивчення  історії рідного краю учні 11 класу відвідали “Вежу пам’яті” на г. Діл Самбірського району

Ця вежа є найвищою в Європі – 43м. Висота символічна, адже побудована вона над братською могилою 43 воїнів УПА, які загинули в бою захищаючи нашу землю. Діти помолились на могилі воїнів, вшановуючи їх пам’ять, насолодились красою та величчю цієї вежі. А деякі сміливці нашого класу проявили мужність і сміливість та підкорили її. Дякуємо Богу і ЗСУ за ще одну підкорену вершину, гарний день та класний відпочинок!

(more…)

Екскурсія у музей науки

У такому музеї ми ще не були!

Науково, і сучасно, і пізнавально.  Учні школи відвідали музей  науки у Львові, де ознайомилися з  найрізноманітнішими експонатами, що інтерактивно та цікаво пояснюють дітям явища природи та закони фізики. Школярі  задоволені такою екскурсією, оскільки весело й захоплююче  провели час!

(more…)

Вулична ігротека

Вулична ігротека “За крок від дому” завітала до нашої школи  

На території школи 14 липня  було гамірно та весело, а погода лише сприяла цьому. Організували дозвілля для школярів  активні учасники Дитячого парламенту, волонтери-аніматори, які весело та корисно  організували час на свіжому повітрі. Веселі руханки, естафети, квести, спортивні змагання – це лише маленька частина , що  було проведено  для дітей аніматорами Дитячого парламенту м. Дрогобича. Нові друзі, нові емоцій та просто час на свіжому повітрі проведений без гаджета – це те чого так прагнуть усі батьки для своїх дітей. Вуличні ігротеки реалізовуються Дрогобицьким міським центром соціальних служб у межах Програми літнього дозвілля для дітей, які не залучені до оздоровлення та відпочинку «За крок від дому», метою якої є організація змістовного дозвілля дітей нашої громади.

(more…)

«page 2 of 8»
Welcome , today is Thursday, 25 June 2026