Відвідання Вежі пам’яті

З метою вивчення  історії рідного краю учні 11 класу відвідали “Вежу пам’яті” на г. Діл Самбірського району

Ця вежа є найвищою в Європі – 43м. Висота символічна, адже побудована вона над братською могилою 43 воїнів УПА, які загинули в бою захищаючи нашу землю. Діти помолились на могилі воїнів, вшановуючи їх пам’ять, насолодились красою та величчю цієї вежі. А деякі сміливці нашого класу проявили мужність і сміливість та підкорили її. Дякуємо Богу і ЗСУ за ще одну підкорену вершину, гарний день та класний відпочинок!

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


2 × один =


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ