Вітаємо Буцяк Сніжанну!

Легких життєвих сходинок у подальшому навчанні випускникам у Дрогобичі бажали під час традиційних урочистостей з відзначення кращих учнів

Дійство відбулось 27 червня у Музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича. При світлі софітів та бурхливих оплесках присутніх, керівництво міста та відділу освіти нагородило золотими та срібними медалями кращих школярів за вагомі успіхи та досягнення в навчанні. Серед нагороджених – випускниця нашої школи Буцяк Сніжанна. Вітаємо!

Вітання випускникам

Летіть мої діти в далекі світи!

Ви дорослі, красиві, натхненні,

Кращі з кращих на цілій Землі.

Не тримайте синицю у жмені,

Хай вас кличуть удаль журавлі.

Ви до мрій своїх линьте крилато,

Не спиняйтеся, щоб не було…

Хай удачі в вас буде багато

І людське зігріває тепло.

А життя – це робота і диво.

В нім печалі і радощі є.

Йдіть упевнено, вперто, сміливо,

Вибирайте найкраще, своє!

Але, щоб усміхнулося небо

І удача жадана прийшла,

Самостійно трудитися треба,

Наполегливо, в поті чола.

Бо життя – це серйозно, не жарти,

Що посієте – те й зберете.

Манни з неба чекати не варто,

Ви завжди пам’ятайте про це!

Люблю вас!!!

Віра Степаник – класний керівник. (more…)

Вітаємо Л. Бараняк з перемогою у конкурсі!

Сертифікат та подарунок для переможниці конкурсу “Вишиванка на пікселі” Лесі Бараняк

“УКРАЇНСЬКА МОВА В ОБ’ЄКТИВІ”

Вітаємо наших талановитих десятикласників зі здобутим III місцем (номінація “Відеоробота”) у ІІІ Всеукраїнському конкурсі проєктів “УКРАЇНСЬКА МОВА В ОБ’ЄКТИВІ”.

Хай усі наступні життєві досягнення та перемоги будуть легко подолані!

Вітаємо Павлінського Ю.

Вітаємо Павлінського Юрія із зайнятим ІІІ місцем у конкурсі відеоколядок та віншувань закладів середньої освіти Дрогобицької міської територіальної громади «Дрогобич колядує»

Вітаємо призерів олімпіад!

Олімпіадні перегони І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад добігли до завершення

В умовах війни провести очний тур – справжній подвиг небайдужих професіоналів задля розвитку талановитої молоді та підтримки олімпіадного руху в Україні. Приємно відзначити, що призерами цього етапу  стали й наші учні:

Крохмальський Степан (10 клас) – ІІ місце з хімії (уч. Лихтей М.Б.), ІІІ місце  з технологій ( уч. Кордиба Р.Р.) (more…)

День Учителя – 2023

04 жовтня учні 11 класу привітали педагогічних працівників школи із Всесвітнім днем вчителя 

Нехай кожен успіх будь-якого з учнів буде гордістю для Вашого серця, нехай кожний урок, даний Вами, дарує дітям не тільки знання і вміння міркувати, але і віру в хороше, надію на краще, різнокольорові мрії та силу прагнення до них. Залишайтеся добрими, мудрими, обізнаними і цікавими учителями, на життєвій дорозі яких сяє щастя і любов!

(more…)

З Днем Незалежності, Україно!

Флешмоб до Дня Незалежності

Вітаємо Синичин Т.

06.06. у Дрогобичі відзначили талановитих учнів ліцеїв і гімназій міста та територіальної громади

6 червня у сесійній залі Дрогобицької міської ради відбулось нагородження подяками міського голови та подарунками учнів 5-9 класів навчальних закладів всієї територіальної громади. Серед нагороджених учениця 7 класу нашої школи Синичин Тетяна.Усіх обдарованих школярів привітав міський голова Тарас Кучма та вручив учням подяки, книги, солодощі та ранці. Очільник громади побажав дітям зростати під мирним небом та розбудовувати і розвивати Україну. Захід завершили спільним фото та побажаннями один одному мирного літа та щасливих літніх канікул.

(more…)

Вітаємо зі святом останнього дзвоника!

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки! 

Від щирого серця вітаємо  вас зі святом останнього дзвоника!

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Звісно, ви чутимете його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але для вас, особисто для вас, він пролунає сьогодні востаннє. Минуть роки, але ви пам’ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих. По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас. Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку вашого життя, дорогі випускники – дорослого життя. Ще вчора вас називали «діти – наше майбутнє». А від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Головне — будьте чесними і добрими людьми. Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі!

Шановні вчителі, дякуємо вам за вашу самовідда¬ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Бажаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

(more…)

«page 2 of 7»
Welcome , today is Thursday, 25 June 2026