24 02. у стінах Дрогобицької міської ради відбувся
Форум молоді «Тренінговий день»
Участь у Форумі взяли представники нашої школи Шаповалова Діана та Франко Сніжана. Учасників Форуму привітали міський голова Тарас Кучма, заступник міського голови з соціальних та гуманітарних питань Андрій Ковч.Цікавою для молоді була й робота у групах.

