Вітаємо учнів 9 класу!

Дорогі випускники – дев’ятикласники!

Щиро вітаємо вас із закінченням основної школи!

Дев’ять років у школі – це шлях від перших літер у букварі до пізнання законів життя, всього того, що надбало людство за довгий період свого розвитку. Вам вдалося подолати труднощі перших років навчання, засвоїти мудрість шкільної науки. Вітаючи вас із успішним закінченням 9 класу та з отриманням дуже важливого документа у вашому житті – свідоцтва про базову освіту, впевнені, що знання, набуті у рідній школі за роки навчання, стануть для вас основою для вибору подальшого життєвого шляху. Пам’ятайте, що школа чекатиме на вас у новому навчальному році. Навчання у старшій школі допоможе підготуватися до вибору майбутньої професії: ви будете опановувати нові цікаві дисципліни, зможете взяти участь у яскравих конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях.

Випуск 9 кл. 2021 р.

Биків В., Винницький А.. Галишин Ю, Добрянський Р., Костирко Р., Лесівців М.. Мацько М.. Микитич М.. Паращак І., Поврозник М., Рибало О.. Риб’як О., Саляк М.. Тиндик Н., Франко І., Франко С., Чапля А., Чапля І., Чапля Н., Чапля Р., Чапля Ю., Шаповалова Д.

Класний керівник: Фирта Г.П.

No Comments - Leave a comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *


8 − вісім =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Welcome , today is Monday, 8 August 2022