“Здоровим бути - це престижно!” – такий висновок зробили учні під час уроків-тренінгів до Всесвітнього дня здоров’я
Школою прокотилася хвиля здоров’я, яку організувала медсестра Хруник М.О. Девізом обрали вислів – “Здоров’я людини- багатство країни”. Міцного здоров’я бажаємо всім !






