Тренінг “Безпечна громада”

12.12.2023 р. в рамках проєкту “Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей ” у школі  відбувся тренінг “Безпечна громада”, який провели  директор ЦПРПП ДМР Галина Марчук та психолог центру Наталія Свойкіна

Метою даного проєкту є: підвищити рівень знань педагогів про безпеку, сформувати навички колективної взаємодії та підтримки усіх учасників освітнього процесу в надзвичайних ситуаціях. В активній взаємодії та живому спілкуванні, педагоги розглянули питання безпеки в контексті освітньої екосистеми. Під час тренінгу тренери актуалізували тему безпечного освітнього середовища, обговорили зміст понять “освітня екосистема”, “безпечне освітнє середовище”, “дитина в безпеці”, “фізична безпека”, “психологічна безпека”, “інформаційна безпека”, “безпечний дорослий”; визначити компоненти усіх видів безпеки дитини у школі; сформували в учасників розуміння необхідності враховувати вікові, індивідуальні та психологічні особливості дітей у їх інформуванні щодо безпечної поведінки. А також  розкрили низку інших підтем, використовуючи практичні кейси та життєві ситуації. Дякуємо за цікавий інтенсив та з нетерпінням чекаємо нових зустрічей і співпраці!

No Comments - Leave a comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *


− 1 = п'ять

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Welcome , today is Thursday, 25 June 2026