Тренінг “Я – особистість!”

У підлітковому віці так важливо навчитися подобатися собі

Формування в цей період самооцінки визначить майбутній світогляд, а надмірна самокритика може неабияк зашкодити. Психологічна служба Дрогобицького міського центру соціальних служб спільно з Благодійним фондом “Premiere Urgence internationale” провели тренінг „Я- особистість» для учнів старших класів школи, спрямований на формування здорової самооцінки у підлітків. На тренінгу ми розглядали важливі питання:
-Як зрозуміти себе?
-Де знайти підтримку?
-Що таке самооцінка і чи можна її тренувати?
Підлітки ділились позитивними емоціями після зустрічі, тим, що участь в у тренінгу допомогла їм зрозуміти свої сильні та слабкі сторони, приймати себе і не боятися бути собою. Особливо зараз, в не простий для країни час важливо підтримувати розвиток позитивного мислення і здорової самооцінки молоді. Забезпечити підтримку і знання, необхідні для саморозвитку. Дякуємо всім учасникам за активну участь та бажання вчитися! Разом ми зробили перший крок до кращого розуміння себе і підвищення самоцінності

No Comments - Leave a comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *


× 2 = вісімнадцять

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Welcome , today is Thursday, 25 June 2026