Тиждень безпечного інтернету

З 10. 02.  по 14.02 у ліцеї пройшов тиждень безпечного інтернету

Було організовано багато пізнавальних і навчальних заходів  з метою популяризації використання та поглибленого вивчення сучасних комп’ютерних технологій для навчання, професійної діяльності та у повсякденному житті. Мета тижня – згуртувати учнів у роботі під гаслом “Хто володіє інформацією, той володіє світом.” Сподіваємося, що проведені заходи сприятимуть поглибленню знань, умінь та навичок  наших здобувачів освіти з інформатики,  забезпечать  різносторонній розвиток особистості, викличуть інтерес до вивчення предмета, виховуватимуть  в учнів колективізм, відповідальність за виконану справу.

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× 7 = шістдесят три


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ