Змагання із шахів

Днями у приміщенні ліцею №4 імені Лесі Українки відбулись змагання з шахів, у межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

До змагань приєднались учні 10 класу нашого ліцею. Команда у складі Гаврилика Максима, Гармич Наталії, Сілецького Дмитра, Чаплі Маркіяна зайняла ІІІ місце і була нагороджена дипломом і кубком.
Вітаємо!

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× 2 = два


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ