Година спілкування у 5 класі
29.04 у 5 класі проведено годину спілкування «Не ставай зброєю в руках ворога !!!»
Не дозволяй ворогу використати тебе! Запам‘ятай ! Легких грошей не буває! Не варто пробувати щастя, адже за будь – який злочин доведеться відповідати!


Leave a comment