Відвідування бібліотеки
04 червня другокласники ліцею зі своєю вчителькою Мілєвою Любою Степанівною відвідали сільську бібліотеку
Багато дітей завітали сюди вперше. Діти побачили, як влаштована бібліотека, познайомилися з різноманітними книжками та вибрали найцікавіші для читання на літо. Наші найменші відвідувачі грали в активні ігри, а “родзинкою” зустрічі було інсценування казки “Солом’яний бичок”.



Leave a comment