Відвідування бібліотеки

04 червня  другокласники ліцею зі своєю вчителькою Мілєвою Любою Степанівною відвідали сільську бібліотеку

Багато дітей завітали сюди вперше. Діти побачили, як влаштована бібліотека, познайомилися з різноманітними книжками та вибрали найцікавіші  для читання на літо. Наші найменші відвідувачі грали в активні ігри, а “родзинкою” зустрічі було інсценування казки “Солом’яний бичок”.

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


+ 4 = шість


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ