«Учителем школа стоїть…» - Іван Франко
Сьогодні учні 5–11 класів переглянули мінісеріали «Безпека у мережі», підготовлені СБУ та Департаментом освіти та науки
Діти ще раз повторили:
як розпізнавати небезпечні посилання та фішинг,
чому не можна ділитися особистими даними,
як захищати свій профіль у соцмережах, що таке двохфакторна автентифікація,
що робити, якщо щось підозріле трапилося онлайн.
Особливо активно обговорювали реальні ситуації: шахрайство, вербування, фейк.
Наші школярі — справжні кіберзахисники! Вони не просто слухали, але й аналізували та задавали запитання.
Покликання на відео:
https://www.youtube.com/watch?v=YvhHHh3ZSvs
https://www.youtube.com/watch?v=ULI71a5kRUc
No Comments - Leave a comment
Welcome , today is Thursday, 25 June 2026



