Етнофестиваль

24 вересня у Дрогобичі відбувся ІІ молодіжний етнофестиваль

Форум стартував у сесійній залі Дрогобицької міської ради, де юних та активних учасників привітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Після офіційного привітання, молодь розділили на групи, кожна з яких продовжила роботу на різних локаціях – сесійна зала, світлиця та Молодіжний центр «Під КОЦом». На кожній локації роботу курували фахівці відділу сім’ї та молоді. До Форуму долучились представники нашого ліцею: Тиндик Анастасія, Буцяк Марта, Годій Христина. У програмі заходу було чимало тематичних воркшопів та майстер-класів, серед яких виготовлення пам’ятних шоперів вибійками, створення колажів мрій, а також майстер-клас з поводження зі зброєю.

No Comments - Leave a comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *


4 × = тридцять два

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Welcome , today is Thursday, 25 June 2026